Mecz: Ericsson Bobry Bytom - Komfort Forbo Stargard 79:76 (43:34)
Sędziowali: ZIEMBLICKI Grzegorz, Calik Janusz

Bobry: Nicholas, Szcześniak, Pluta, Bagatskis, Kondratow
Komfort: Kościuk, Veney, Cieliński, Stern, Wiekiera
Celne  Oddane
Ericsson Bobry Bytom  46  80  57.5%
Komfort Forbo Stargard   43  74  58.1%

Wygrana, która jest porażką
     W rewanżowym meczu Bobry pokonały na własnym parkiecie Komfort, jednak do fazy finałowej Pucharu Polski przechodzi Komfort ze względu na wynik pierwszego meczu: 73:68 dla Komfortu.
Nic nie zapowiadało tak dramatycznej i w rezultacie pechowej dla Bobrów końcówki, a już na pewno nie zrobiła tego pierwsza połowa, w której Bobry łatwo objęły prowadzenie i kontrolując przebieg gry utrzymywały dystans ok.10 pkt.
Niestety jak już mogliśmy się przekonać na wyjeździe, koszykarze ze Stargardu nie odpuszczają do ostatniej sekundy meczu.
Mecz rozpoczął się dla nas pomyślnie. Już w 7' za sprawą trzy punktowej akcji Yo (2+1) i trójce Bagiego prowadzimy 23:13. W odwecie Adietis trafia za dwa ale nasz Szcześniak poprawia trójką i prowadzimy różnicą 11 oczek. Przewagę w okolicach 10 pkt. utrzymujemy do końca pierwszej połowy, a to za sprawą znakomicie grającej trójce: Pluta, Bagatskis, Nicholas.
Druga połowa, mimo chwilowego zrywu gości w 24' (po celnym trafieniu Morkowskiego 49:43) nie prorokowała drastycznych zmian na tablicy wyników. Jednak perfekcyjnie grający w drugiej odsłonie Stern (6/7 = 85% z rzutów za 2) i Kościuk (skuteczność 73%) sprawiają, że stargardzianie zmniejszają dystans na odległość 6 pkt (61:55) w 30' meczu i utrzymuja go do ostatniej minuty, w której Kościuk zdobywa decydujące 2 pkt. i ustala wynik meczu na 79:76. Cóż z tego, że wygraliśmy skoro nie udało się odrobić strat ze Stargargu.