Kolejka 1 (16 czerwca - 19 czerwca)
Mecz Grupa Gospodarz Goscie Data, godzina Wynik Obserwator Uwagi
102 A BC Czelsi Olderstate Warmboys wtorek 18 czerwiec 19:00  101:65 RG Wierszokleta 
103 A Kamanda xD Znak Zapytania poniedziałek 17 czerwiec 19:00  81:101 RG Wierszokleta  
104 A WRP Będzin Play Amarena wtorek 18 czerwiec 19:00  100:28 RG Tomek J.   
202 B BezKaKaKasku Drink Team poniedziałek 17 czerwiec 19:00  102:81 RG Krakers (s)   
203 B FUSY-BYTOM We Got Game środa 19 czerwiec 18:30  76:100 R Wierszokleta  Hala MOSiR Radzionków  
204 B Chłopcy z Ferajny Olimpia Basket czwartek 20 czerwiec 18:00  74:100 G Zaza   
Kolejka 2 (20 czerwca - 24 czerwca)
Mecz Grupa Gospodarz Goscie Data, godzina Wynik Obserwator Uwagi
106 A Znak Zapytania WRP Będzin niedziela 23 czerwiec 18:30  100:78 RG Maciej K 
107 A Olderstate Warmboys Kamanda xD czwartek 27 czerwiec 19:00  68:100 RG Maciej K 
108 A OFT BC Czelsi piątek 21 czerwiec 19:00  101:72  
206 B We Got Game Chłopcy z Ferajny poniedziałek 24 czerwiec 19:00  101:57 RG Zaza 
207 B Drink Team FUSY-BYTOM środa 26 czerwiec 19:00  51:100 RG Bart 
208 B Sharks BezKaKaKasku wtorek 25 czerwiec 19:00  67:101 RG Jędrzej (s) 
Kolejka 3 (25 czerwca - 28 czerwca)
Mecz Grupa Gospodarz Goscie Data, godzina Wynik Obserwator Uwagi
110 A Kamanda xD OFT środa 26 czerwiec 19:00  100:79 RG Fąf 
111 A WRP Będzin Olderstate Warmboys środa 31 lipiec 18:30  :  
112 A Play Amarena Znak Zapytania wtorek 25 czerwiec 19:00  35:101 RG Jasiu 
210 B FUSY-BYTOM Sharks wtorek 02 lipiec 19:00  101:67 RG Cinek   
211 B Chłopcy z Ferajny Drink Team niedziela 30 czerwiec 19:30  82:100 RG Pajda (s)   
212 B Olimpia Basket We Got Game piątek 28 czerwiec 19:00  82:100 RG Chmielu   
Kolejka 4 (29 czerwca - 3 lipca)
Mecz Grupa Gospodarz Goscie Data, godzina Wynik Obserwator Uwagi
114 A Olderstate Warmboys Play Amarena środa 24 lipiec 18:30  :    
115 A OFT WRP Będzin wtorek 02 lipiec 19:00  100:62 RG Tomek J. 
116 A BC Czelsi Kamanda xD   :    
214 B Drink Team Olimpia Basket czwartek 04 lipiec 19:30  100:85 RG Maciej K 
215 B Sharks Chłopcy z Ferajny wtorek 09 lipiec 19:00  100:74 RG Jasiu   
216 B BezKaKaKasku FUSY-BYTOM niedziela 30 czerwiec 18:00  101:71 RG Bartek  
Kolejka 5 (4 lipca - 7 lipca)
Mecz Grupa Gospodarz Goscie Data, godzina Wynik Obserwator Uwagi
118 A WRP Będzin BC Czelsi niedziela 30 czerwiec 20:00  59:100 RG Cinek 
119 A Play Amarena OFT czwartek 11 lipiec 19:00  38:100 RG Maciej K   
120 A Znak Zapytania Olderstate Warmboys czwartek 20 czerwiec 19:00  101:92 R Wierszokleta   Hala w rezerwie 
218 B Chłopcy z Ferajny BezKaKaKasku czwartek 04 lipiec 19:30  74:100 RG Wiktor W 
219 B Olimpia Basket Sharks czwartek 11 lipiec 19:00  101:91 RG Chmielu   
220 B We Got Game Drink Team niedziela 07 lipiec 18:30  101:68 RG fifik 
Kolejka 6 (8 lipca - 12 lipca)
Mecz Grupa Gospodarz Goscie Data, godzina Wynik Obserwator Uwagi
122 A OFT Znak Zapytania piątek 05 lipiec 18:00  88:100 RG Cinek 
123 A BC Czelsi Play Amarena wtorek 09 lipiec 19:30  102:36 RG Kurian   
124 A Kamanda xD WRP Będzin poniedziałek 08 lipiec 19:00  100:56 RG Maciej K   
222 B Sharks We Got Game   :   Brak terminu 
223 B BezKaKaKasku Olimpia Basket poniedziałek 08 lipiec 19:00  100:68 RG fifik 
224 B FUSY-BYTOM Chłopcy z Ferajny czwartek 11 lipiec 19:00  100:65 RG Cinek  Mecz na Hali (Radzionków Knosały 16) 
Kolejka 7 (13 lipca - 16 lipca)
Mecz Grupa Gospodarz Goscie Data, godzina Wynik Obserwator Uwagi
126 A Play Amarena Kamanda xD wtorek 16 lipiec 18:30  28:101 Maciej K 
127 A Znak Zapytania BC Czelsi   :  
128 A Olderstate Warmboys OFT wtorek 09 lipiec 19:00  58:100 RG Adam B    
226 B Olimpia Basket FUSY-BYTOM czwartek 18 lipiec 19:00  : Chmielu 
227 B We Got Game BezKaKaKasku wtorek 16 lipiec 19:00  101:92 Bartek 
228 B Drink Team Sharks piątek 19 lipiec 18:30  :   TERMIN WYZNACZONY