Mecz Azoty Unia Tarnów - Bobry Bytom 80:69 (42:42)
Sędziowali Marek Nowicki, Janusz Rusinek (Wrocław)
Widzów 2400

Słaby mecz

Dzisiejszy mecz pomiędzy Unia Tarnów a Bobrami Bytom nie był zbyt porywającym widowiskiem. Tarnowianie zaczęli od mocnego uderzenia. Pierwsze punkty dla Unii zdobył Hinton, a dla Bobrów Valejko. Początek I polowy należał do zawodników Unii.Po rzutach Hyzego i Hintona za 3pkt, Unia prowadziła 10-2 (2min spotkania), w 4 min było 13- 6 dla Unii, po punktach Bencica i Vecvagarsa dla Bobrow, a po kolejnych akcjach było juz 22-10 dla unii (9 min). W 15 min zaczął się koncert rzutów za 3 zawodników Bobrów, 4 razy trafił Golanski , 2 razy Valejko i było 42-39 dla Unii. wynik I polowy ustalił rzutem za 3 pkt. Vecvagars, doprowadzając do remisu po 42. Na wyróżnienie w pierwszej połowie zasłużył ,młody Artur Golanski który zdobył 12 pak (4x3) i  Valejko 11 pkt. W szeregach Unii najskuteczniejszym zawodnikiem był D. Hinton 16 pkt. i Radek Hyzy 13 pkt.w II połowie zaznaczyla sie przewaga jaskółek, która utrzymala sie do konca .
w 22 min. spotkania na tablicy wynikow bylo 49-48 dla Unii.Widoczny byl brak Wierzgacza, gdyz Helmanis w pojedynke nie mógł sobie poradzic z Refsnyderem i Hintonem.Po celnych rzutach Helmanisa (7pkt) w 28 min.bylo tylko 58 -52 dla jaskolek. W odpowiedzi Hyzy rzucil 5 pkt, Stoklosa dorzucil dwa i bylo juz 66-53 dla Unii. W 33 min. 4 pkt zdobyl Vecvagars (3+1). Za 5 przewinien przy stanie 72-57, z boiska zszedl Helmanis.Ponad dziesiecio punktowa przewaga jaskolek utrzymala sie do konca Mecz zakonczyl sie wynikiem 80-69 dla druzyny gospodarzy.